Районна газета

10 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ ДОВІРИ

Майже 10 мільярдів гривень. Це остаточний результат роботи Ощадбанку з залучення коштів на депозит «Писанка».

Підсумок «Писанки» перевищив результат попереднього акційного депозиту «Щедрик» у 2 рази. Це безумовне свідчення відновлення довіри до банківської системи, надійною опорою якої є Ощадбанк.

Отримати такий результат вдалось завдяки якісній комунікації та проактивній позиції банку щодо залучення коштів.

«Ми дякуємо людям за довіру. Колектив Ощадбанку робить для цього дуже багато. Ми важко працювали весь рік. Уперше банк почав пропонувати себе, розмовляти з клієнтами. Ми розуміємо, що рівень довіри дорого коштує, бо він здобувається роками, а втрачається вмить. 16 червня Ощадбанк презентував новий депозит «Довіра». Його назва дуже символічна для нас. Сьогодні ми та наші вкладники простягаємо один одному руку довіри», – говорить голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Ощадбанк продовжує комунікувати з людьми за допомогою простих та відвертих життєвих історій, які знаходять відгук в їх серцях. Головними  героями нового відео стали два молодих акробати, які працюють у парі. І, попри свій молодий, навіть юний вік вони вже досягли професійного успіху. Йому тільки 23, а їй – лише 20! А вони вже чемпіони. Бо довіра для них – найважливіший елемент.

Нагадуємо: вкладники Ощадбанку захищені законом, бо це єдиний банк в Україні, в якому повернення депозитів громадянам гарантоване державою на 100%, без обмеження суми і строку.

Депозит «Довіра» з можливістю щомісячної виплати процентів діє до 31.10.2015 р. Ставка за вкладом у гривні – до 21% річних, у доларах США – до 9,5% річних та в євро – 7,25% річних. Мінімальна сума вкладу – 500 гривень, 100 доларів США або 100 євро.