Районна газета

ВОЛОДИМИР ДУРНОП’ЯН: «ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ДОБРОБУТУ НАСЕЛЕННЯ – ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ»

На цьому акцентував увагу голова райдержадміністрації під час наради з керівниками структурних підрозділів з формування Програми економічного і соціального розвитку Білопільського району у 2015 році

«Ця Програма визначає цілі, завдання та основні пріоритети розвитку Білопільського району у 2014 році. Заходи, що реалізуються, повинні закласти основу для стійкого довгострокового економічного зростання кожної галузі економіки шляхом реконструкції, будівництва, капітального ремонту об’єктів соціально значущих для кожної території району та підвищення добробуту жителів Білопільщини», - наголосив у ході наради очільник району.

Про основні напрями та завдання плану соціально-економічного  розвитку району на 2015 рік розповіла Ганна АНДРІЙЧУК, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Ганна Андрійчук зазначила, що кожний пріоритетний напрямок має свої цілі та завдання. В інвестиційній діяльності – це реалізація проектів на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури. У сільському господарстві – введення потужностей із зберігання продукції, будівництво та реконструкція елеваторних потужностей, зерносушильних комплексів. У житлово-комунальному господарстві – будівництво та реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж, систем теплопостачання, мереж вуличного освітлення, очистка, ремонт, заміна надбудов, благоустрій шахтних колодязів, проведення робіт з ремонту автомобільних доріг місцевого значення. У соціально-культурній галузі – проведення капітальних,  поточних ремонтів закладів охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури і спорту. А також удосконалення первинної медико-санітарної допомоги, покращення доступності спеціалізованої допомоги, модернізація закладів охорони здоров’я, освіти, культури, підвищення якості надання освітніх послуг навчальними закладами, сприяння та підтримка діяльності молодіжних, дитячих та інших громадських організацій.

Увага буде концентруватися і на розвитку інфраструктури споживчого ринку шляхом збільшення частки місцевих товаровиробників на регіональному споживчому ринку, забезпечення прозорості та відкритості процедур реалізації державного контролю за діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності, підтримка малого і середнього бізнесу. Щодо зайнятості населення та ринку праці, то увага буде спрямована на збереження існуючих робочих місць та підвищення рівня мотивації до праці.