Районна газета

ОГОЛОШЕННЯ ВІДДІЛУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ

У Сумській області проводиться добір на ІІ півріччя 2013 року та відбір на 2014 рік представників підприємництва, державних, комунальних установ та організацій для стажування у Німеччині на 2012 рік за німецькою частиною (GIZ, колишня InWEnt)  Програми заходів перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва («Українська ініціатива»).

Проживання, харчування, проїзд по Німеччині, стипендія за рахунок приймаючої сторони; проїзд від України до Німечинни та від Німеччини до України – за рахунок підприємства, яке рекомендує претендента на стажування, або за кошти претендента. Цільовою групою для стажування є керівники середньої і вищої ланки та менеджери українських бізнес-структур.

Відбір на стажування проводиться на трьох мовах: англійська, німецька, російська – для топ-менеджерів (у виняткових випадках).

Термін перебування в Німеччині 1 місяць.

Вимоги до кандидатів на стажування у Німеччині:

• наявність вищої економічної освіти (не нижче рівня бакалавра);

• досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше
1 рік;

• вік від 25 до 40 років (як виняток до 45 років – для топ менеджерів).

Для участі у стажуванні кандидат має пройти співбесіду в Сумській регіональній робочій групі Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва та відбір у місті Харків з членами німецько-української комісії, до складу якої входять представники GIZ (InWEnt), німецького навчального консорціуму, Секретаріату та регіональних відділень МЦПК.

   За інформацією щодо подання необхідних документів, конкурсного відбору у групу стажерів, процедури проведення співбесіди з претендентами необхідно звертатись до відділу економічного розвитку і торгівлі Білопільської райдержадміністрації (м.Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, ІІ поверх, каб. 27) до 30 травня 2013 року, або за телефоном: 9-15-48.