Районна газета

СЕМІНАР НА ТЕМУ: «ШЛЯХИ СТАБІЛІЗАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА КРУП’ЯНИХ КУЛЬТУР: СОРТИ, ТЕХНОЛОГІЯ, ПЕРЕРОБКА»

Запрошуємо керівників та фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, взяти участь 13 лютого 2020 року в семінарі на тему: «Шляхи стабілізації виробництва круп’яних культур: сорти, технологія, переробка», який відбудеться в Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України.

Початок заходу о 10-00 годині.

МАЙСТЕР-КЛАС НА ТЕМУ: «ОЛІЙНІ КУЛЬТУРИ: ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ»

Запрошуємо керівників та фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, взяти участь 06 лютого 2020 року в семінарі на тему: «Олійні культури: особливості технології вирощування», який відбудеться в Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України.

Початок заходу о 10-00 годині.

ПОТУРБУЄМОСЯ ПРО ЗДОРОВ’Я ПЕРНАТИХ ДРУЗІВ

Курячих хвороб не менше, ніж людських. І краще знати про всі курячи недуги. Адже ніколи не знаєш, що може трапитися з пернатими вихованцями

Настала черга розібратися з такою хворобою, як пташиний грип – хвороба ця на слуху, багато її бояться, але знають про неї не дуже багато. Отже, ознаки пташиного грипу у курей та його симптоми ви знайдете в нашій статті.

ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ МАТЕРІАЛ ЩОДО ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ

15 січня 2020 року відбулася відео skype-селекторна нарада під головуванням заступника Міністра Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса ВИСОЦЬКОГО

Під час заходу головуючим було представлено презентаційний матеріал щодо земельної реформи прийнятого Верховною Радою України за основу в другому читанні проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» (реєстр. № 2178-10 від 10.10.2019).