Районна газета

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ У ВЕРХОСУЛЦІ

Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН провів прийом громадян Верхосульської сільської ради з особистих питань

Перед початком прийому жителі сільської ради заслухали звіт Верхосульського сільського голови Івана ХОМИЧЕНКА про виконання плану соціально – економічного розвитку сільської ради за 2015 рік та перспективи на 2016 рік.

«У 2015 році проведено відновлення вуличного освітлення с. Валіївка, капітальні ремонти братських могил с. Верхосулка, с. Валіївка, с.Сульське, с.Курасове та меморіалу Слави с.Верхосулка, ремонт огорожі стадіону протяжністю 330 м та встановлена огорожа у центрі с.Верхосулка, проведено поточний ремонт 2 км дороги комунальної власності с. Верхосулка, проведена заміна 14 віконних блоків на пластикові склопакети у Верхосульському НВК, у ФАПі с. Верхосулка проведена заміна 4 віконних блоків на пластикові склопакети, встановлено 2 дверей, проведено поточний ремонт підлоги, покладено лінолеум, у ФАПі с. Валіївка проведена заміна 11 віконних блоків на пластикові склопакети, встановлено 2 дверей, у с. Сульське встановлено дитячий майданчик, проведено капітальний ремонт глядацької зали Верхосульського БК та замінено вхідні двері», - сказав Іван Хомиченко.

На 2016 рік також заплановано зробити чимало, зокрема, провести капітальний ремонт вуличного освітлення, капітальний ремонт фойє, фасаду Верхосульського БК та придбати спортивне обладнання, поточний ремонт парапету, східців, системи опалення Верхосульської сільської ради, ремонт пам’ятного знаку в с. Валіївка, очищення колодязів загального користування у населених пунктах сільської ради, придбати та замінити насосне обладнання на свердловині с. Верхосулка, провести поточний ремонт та грейдерування доріг комунальної власності с.Сульське, с.Лохня, с.Верхосулка, а також встановиту вуличне освітлення на сонячних батареях в с.Верхосулка по вул.Миру за рахунок коштів фонду регіонального розвитку.

Володимир Верещагін відмітив, що у раді приділяється належна увага об’єктам соціальної сфери та створенню умов для комфортного проживання населення. Вкладаються кошти у ремонт доріг, проводяться ремонти, покращується матеріально-технічна база закладів.

«Багато чого зроблено, але ще більше потрібно зробити для покращення життя ваших мешканців. Планів у вас багато і, сподіваюся, вони будуть втілені в життя», - зазначив Володимир Верещагін.

Питання, з якими мешканці сільської ради зверталися до Володимира Верещагіна в ході особистого прийому, стосувалися ремонту доріг, водозабезпечення, транспортного сполучення з м. Білопілля, відкриття аптечного пункту.

Голова райдержадміністрації уважно вислухав кожне звернення, дав відповідні доручення та взяв їх виконання на контроль.

«Такі прийоми є ефективними, адже люди не завжди можуть потрапити на прийом до райдержадміністрації і поставити свої наболілі питання. Саме на місцях за допомогою місцевої влади спільними зусиллями ми можемо вирішити питання, які турбують мешканців відповідної території», - наголосив керманич району.

Після прийому громадян очільник району відвідав об’єкти соціальної сфери, зокрема, Верхосульський сільський будинок культури, фельдшерсько-акушерський пункт та навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ.