Районна газета

ВОЛОДИМИР ВЕРЕЩАГІН ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ВИРАХ

В рамках робочої поїздки до Вирівської сільської ради голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН провів прийом громадян з особистих питань

На прийом до очільника району, який тривав майже 2 години, звернулося 11 жителів сільської ради.

Питання, порушені перед головою райдержадміністрації, стосувалися ремонту дороги по селу, вуличного освітлення, отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, в т.ч. і учасниками АТО, очищення колодязів, ремонту містка, транспортного сполучення з м. Білопілля, спиляння дерев, санітарного очищення річки Вир, роботи лабораторії в амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Володимир Верещагін уважно вислухав проблемні питання громадян та надав доручення щодо їх вирішення відповідним підрозділам та службам.

«Як голова райдержадміністрації я завжди ставлю інтереси громадян на перше місце і завжди буду знаходитись на їхньому боці», - наголосив Володимир Верещагін.

В ході робочої поїздки керманич району відвідав Вирівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст., дошкільний навчальний заклад «Ластівка» (ясла - садок) с. Вири, амбулаторію загальної практики сімейної медицини с. Вири, Біланівську загальноосвітню школу І-ІІ ст. та дошкільний навчальний заклад «Дюймовочка» (ясла - садок) с. Білани, оглянув стан приміщень, ознайомився з якістю надання послуг та проблемами, які виникають у їхній повсякденній роботі.

Також Володимир Верещагін поклав квіти до могили загиблого в зоні проведення антитерористичної операції Павла НІКОЛЕНКА.