Районна газета

КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ ВІДВІДАЛО ЛУЦИКІВКУ

Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН та його перший заступник Іван МІСЮРА провели інформаційний день та прийом громадян з особистих питань на території Луциківської сільської ради

У ході проведення інформаційного дня посадовці розповіли про плани соціально-економічного розвитку району у 2015 році, про порядок надання житлових субсидій, який почне діяти з 1 травня, та відповіли на запитання, що хвилюють жителів ради.

«Субсидії є одним із дієвих механізмів державної підтримки малозабезпечених родин в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Нині їх одержує 18% сімей області. З уведенням законодавчих змін кількість отримувачів субсидій значно збільшиться. Тому Уряд передбачив на їх фінансування 25 мільярдів гривень, з яких Сумщині виділено 1 мільярд 32 мільйони гривень», – сказав Володимир Дурноп’ян.

За його словами, спрощений порядок надання житлових субсидій почне діяти з 1 травня. Житлові субсидії стануть доступнішими. Скасовуються обмеження щодо майнового стану осіб, які претендують на їх оформлення. Згідно з новим порядком, на субсидію можуть претендувати особи працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні. Крім того, на цей вид державної підтримки матимуть право і особи, які орендують житло. Субсидія призначатиметься на 12 місяців. Для тих громадян, які отримували допомогу від держави при сплаті комунальних послуг, перерахунок розміру субсидії здійснюватиметься автоматично.

«Для призначення субсидії необхідно заповнити заяву та спрощену форму декларації про доходи. До 15 квітня всі користувачі комунальних послуг мають отримати ці два документи разом із платіжками за комунальні послуги та інструкцією щодо їх заповнення. За бажанням, документи можна буде надіслати поштою до органів соціального захисту населення за місцем проживання», – сказав посадовець.

Луциківський сільський голова Юрій ДРОЗД розповів про плани соціально-економічного розвиток ради в 2015 році.

«Плануємо провести ремонт системи опалення адміністративної будівлі сільської ради з встановленням твердопаливного котла та димоходів, ремонт меморіалу загиблим воїнам, роботи з ремонту, благоустрою, очистці 8 шахтних колодязів, а також замінити вікна на склопакети у фельдшерському пункті с. Луциківка», – сказав Юрій Дрозд.

Після проведення інформаційного дня було проведено прийом громадян з особистих питань, під час якого були надані відповіді на запитання, що хвилюють жителів Луциківської сільської ради, а ті, які потребують додаткового вирішення – взято на контроль.

Також в ході поїздки керівництво району відвідало місцеву школу та Луциківську філію ПП «Дружба 6».