Районна газета

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Оновлено 22.04.2020

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить начальник відділу з питань правового забезпечення та запобігання корупції, організаційно-інформаційної роботи, документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату Білопільської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 9-13-32, 9-15-65

У Білопільській районній державній адміністрації функціонують:

телефон "гарячої лінії" - 9 13 32

"телефон довіри" - 9 15 65

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Білопільської районної державної адміністрації покладена на працівників відділу з питань правового забезпечення та запобігання корупції, організаційно-інформаційної роботи, документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату  Білопільської районної державної адміністрації.

 

 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

З 16 березня 2020 року на вимогу нормативно-правових актів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV, призупинено проведення особистих  прийомів громадян в Білопільській районній державній адміністрації та виїзних прийомів у населених пуктах Білопільського району.

Звернення громадян приймаються керівництвом Білопільської районної державної адміністрації за допомогою:

засобів телефонного зв’язку на телефонну «гарячу» лінію тел. 9 13 32;

засобами електронного зв’язку  (електронне звернення) за

електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

поштою (письмове звернення) на поштову адресу:

41800, вул.Старопутивльська, 35, м.Білопілля, Сумська область.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями.

Просимо з розумінням поставитись до зазначених тимчасових профілактичних заходів.

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

На офіційному веб-сайті Верховного Суду України у розділі «До уваги суб’єктів владних повноважень!» (http://bit.ly/366R81I) розміщено постанову від 31 жовтня 2019 року у справі № 813/1960/18 (http://bit.ly/30xrd1N), яка містить обов’язкові для застосування висновки щодо поширення дії Закону України «Про звернення громадян» на звернення громадських організацій та їх керівників.