Районна газета

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ У КУЯНІВЦІ

У с. Куянівка відбулися громадські слухання Проекту детального плану територій за межами населених пунктів на території Куянівської сільської ради Білопільського району для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, орієнтовною площею 46,6 га, участь у якому взяв голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН

«Пропоную підтримати даний проект, так як це – додаткові інвестиції в економіку і у розвиток інфраструктури Куянівської громади, а також створення додаткових робочих місць», - сказав у своєму виступі очільник району.

В ході громадських слухань, участь у яких взяли 70 жителів ради, обговорили питання використання та забудови території охопленої ДПТ 46.6 га. Запроектована земельна ділянка знаходиться за межами с. Куянівка. На земельній ділянці пропонується розмістити сонячну наземну електростанцію (СЕС), потужністю 23 МВт.

Пропозиції та зауваження щодо проекту детального плану від громадськості не надійшло.

За результатами громадських слухань прийнято резолюцію про схвалення детального плану.

Після громадських слухань Володимир Верещагін провів прийом громадян з особистих питань, в ході якого жителів найбільше турбували земельні питання та питання транспортного сполучення.