Районна газета

ЖИТЕЛІ БІЛОПІЛЬЩИНИ НЕ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НА ОДИНЦІ ЗІ СВОЇМИ ПРОБЛЕМАМИ

«Питання належного реагування посадових осiб органів влади на звернення громадян перебуває на особливому контролі Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА», - наголосив під час наради з питань розгляду звернень громадян голова райдержадміністрації Юрій ГЕДЕРИМ

Посадовець наголосив на тому, що  на Білопільщині активно працюють над виконанням завдань Глави держави, ретельно розглядаючи кожне проблемне питання та забезпечуючи з боку влади належну допомогу людям.

Під час наради було розглянуто звернення мешканки селища Улянівка з питання газифікації будинку та звернення жительки села Павлівка з питань отримання компенсації за невикористане санаторно-курортне лікування та отримання компенсації на тверде побутове паливо.

За результатами наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення, які повинні бути виконані в найкоротші терміни. Зокрема, у першому випадку - Улянівському селищному голові надати заявниці допомогу в заготівлі дров, Білопільському цеху газового постачання ПАТ «Сумигаз» - провести врізку газопроводу до житлового приміщення заявниці, встановити в будинку заявниці газові конвектори, отримати декларацію від Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) про готовність об’єкту, провести підключення газопроводу в будинку громадянки до системи газопостачання.

У другому випадку - Павлівському сільському голові надати громадянці допомогу у проходженні медичного огляду для отримання медичної довідки, головному лікарю Білопільської центральної лікарні - сприяти заявниці в проходженні медичного огляду.