Районна газета

ЯК В УКРАЇНІ ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС ВИЗНАННЯ НЕДІЄЗДАТНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ?

У передбачених законом випадках фізична особа може бути визнана судом недієздатною, тобто такою особою, яка не може самостійно, власними діями реалізовувати свої права та виконувати свої обов’язки

Підставами для обмеження цивільної дієздатності фізичної особи визнаються:

ПРОЦЕДУРА ВИКОНАННЯ ЗАПОВІТУ

За своє життя людина, а особливо людина похилого віку, неодноразово ставить для себе питання щодо необхідності складання заповіту

Заповідач має право на свій розсуд визначити зміст заповіту. Він самостійно приймає рішення щодо майна, яке буде зазначено в заповіті: кому із спадкоємців і яке майно чи його частка буде заповідано. При цьому слід враховувати, що заповіт має бути складений таким чином, щоб його зміст був зрозумілий для всіх та щоб не виникало питань після його проголошення.

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ПЛАТФОРМИ ПРАВОВИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ «WIKILEGALAID»

13 грудня 2018 року відбулася презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

«WikiLegalAid» - це довідковo - інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання.

ПОЇХАТИ З ДИТИНОЮ ЗА КОРДОН – ЛЕГКО!

Законодавством України, зокрема п. 3 ст. 313 Цивільного кодексу, передбачено право дитини, яка досягла шістнадцяти років, на вільний самостійний виїзд за межі країни

Однак, незалежно від мети подорожі (лікування за кордоном, оздоровлення, туристична екскурсія, поїздка до родичів і т.д.), діти до 16 років мають право на виїзд за кордон тільки за згодою батьків і в їх супроводі або в супроводі осіб, уповноважених ними.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЗА НАВЧАННЯ НА КОНТРАКТНІЙ ОСНОВІ

А чи знають студенти та їх батьки, що вони або їх батьки мають право на часткову компенсацію за оплату навчання, тобто податкову знижку за навчання?

Податкова знижка — це витрати платника податків, пов’язані з придбанням товарів, робіт або послуг, на суму яких дозволено зменшити його річний оподатковуваний дохід, це право зазначено в ст. 166 Податкового кодексу України.