Районна газета

Соціальний захист

Оновлено 24.01.2020

Управління соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації

Служба у справах дітей Білопільської районної державної адміністрації

Білопільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Білопільський районний територіальний центр соціального  обслуговування   

РЕЄСТР галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них (станом на 24.01.2020)

 

Заява про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг

Заява про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі

Декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги

 

Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

ЗВЕРНЕННЯ ДО СПОЖИВАЧІВ

Інформаційна брошура: «На допомогу захисникам Батьківщини: права та пільги для учасників АТО та членів їх сімей - порядок та підстави отримання, рекомендації, довідкова інформація»

Відповідальні особи в структурних підрозділах райдержадміністрації, установах для забезпечення координації і контролю надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей 

 

Презентація "Протидія торгівлі людьми"

 

Соціальний ролик "Трудова експлуатація"

 

Соціальний ролик "Людина - не товар"

 

Соціальний ролик "Дитяче жебракування"

Соціальний ролик "Дитина - нагорода за любов"

Соціальний ролик "Справжні чоловіки"

Соціальний ролик "Розірви коло"

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

План заходів щодо проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» в 2019 році у Білопільському районі

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

При Сумській обласній державній адміністрації

працює безкоштовна телефонна «гаряча лінія», з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області

0-800-301-505

цілодобово та без вихідних

ПАМ’ЯТКА УЧАСНИКАМ АТО: права, обов’язки та гарантії соціального захисту

 

Отримання житлових субсидій: зміни з 1 травня

 

 

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Районне Управління соціального захисту населення СКАСОВУЄ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ на період дії карантину.

       Номери телефонів, за якими можна отримати інформацію щодо призначення житлової субсидії – 0668640155,

надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг - 0959227470, або на електронну пошту – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 03.03.2020  № 166 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю» (далі - Постанова), якою вдосконалюється механізм надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю за рахунок коштів державного  та місцевих бюджетів з метою ефективного їх використання, а також:

забезпечується рівний доступ до фінансової підтримки всіх громадських об’єднань осіб з інвалідністю;

ПРО ВИПЛАТУ РАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ ДО 5 ТРАВНЯ

12 лютого  2020 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №112 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» якою встановлені розміри виплати у 2020 році  разової грошової допомоги:

       - особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концтаборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаних особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та інших причин:

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

При Управлінні соціального захисту населення  працюють телефони «гарячої лінії», за якими можна отримати консультацію та роз’яснення з питань:

 

-призначення житлової субсидії та державної         095-196-05-23

- соціальної допомоги                                                066-864-01-55 

- надання пільг на житлово-комунальні послуги      095-922-74-70

ВЕРИФІКАЦІЯ ДЕРЖАВНИХ ВИПЛАТ

На виконання  вимог Закону « Про верифікацію та моніторинг  державних виплат» Міністерство фінансів України здійснює  верифікацію державних виплат.

     Верифікація державних виплат – комплекс заходів із збору  та перевірки достовірності інформації, що визначена законодавством для призначення, нарахування державних виплат і впливає на визначення права на отримання та розмір таких виплат.

ЗАПИТУЄМО – ВІДПОВІДАЄМО: ЯКІ ДОХОДИ НЕ ВКЛЮЧАЮТЬСЯ ПРИ РОЗРАХУНКУ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ?

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій (далі - Положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (із змінами).

При розрахунку житлової субсидії відповідно до пункту 32 Положення  до сукупного доходу домогосподарства не включаються такі соціальні виплати:

В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З УПОВНОВАЖЕНИМИ ОСОБАМИ ВИКОНКОМІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАД

Під час проведення семінару були розглянуті актуальні питання в сфері соціального захисту населення:

- порядок прийому документів та їх передачі до Управління соціального захисту;

- призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю;

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

На всій території України (постанова КМУ №211 від 11 березня 2020 року)  із 16.03.2020 по 03.04.2020 встановлено карантин з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.


       Районне Управління соціального захисту населення обмежує особистий прийом громадян і рекомендує не відвідувати Управління без нагальної потреби та скористатися можливістю отримати консультації у телефонному режимі.

ЧОМУ ЗМЕНШУЄТЬСЯ РОЗМІР СУБСИДІЇ ?

До районного Управління соціального захисту населення звертаються громадяни-отримувачі житлових субсидій з питанням: чому  зменшується розмір субсидії ?

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій (далі - Положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (із змінами).

ЩОДО ВКЛЮЧЕННЯ ДП«ПІВДЕНЬ-КУРОРТ-СЕРВІС» ДО ПЕРЕЛІКУ СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ НА 2020 РІК

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» Управлінням соціального захисту населення прийнято рішення, щодо включення ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації на 2020 рік.

Санаторій «Орізонт» знаходиться за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 1-а. Розташований в центрі курорту Сергіївка.

ЩОДО ВКЛЮЧЕННЯ ТОВ «САНАТОРІЙ «ТОКАРІ» ДО ПЕРЕЛІКУ СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ НА 2020 РІК

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях»  Управлінням соціального захисту населення прийнято рішення щодо включення ТОВ «Санаторій «Токарі» до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації на 2020 рік.

Санаторій «Токарі» знаходиться за адресою: Сумська обл., м. Лебедин,         с. Токарі, вул. Санаторна, 96. Розташований у сосновому лісі.

ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ » ДО РІЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

З метою покращення соціальної підтримки та підвищення рівня поінформованості населення 28 лютого 2020 року  відбувся виїзд «мобільного соціального офісу» до Річківської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

У роботі виїзного «мобільного соціального офісу» взяли участь представники Управління соціального захисту населення,  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей,  бюро правової допомоги, районної філії Сумського обласного центру зайнятості. Під час виїзду проведено особистий прийом 16 громадян, обстежено 7 багатодітних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З УПОВНОВАЖЕНИМИ ОСОБАМИ ВИКОНКОМІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАД

Під час проведення семінару були розглянуті актуальні питання в сфері соціального захисту населення:

- порядок прийому документів та призначення  усіх видів державних соціальних допомог;

- призначення житлових субсидій;

- призначення  пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Безкоштовна «гаряча лінія» Донбас СОС

надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також програм працевлаштування тощо.

 

БЕЗКОШТОВНІ ДЗВІНКИ ЗІ СТАЦІОНАРНИХ ТА МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

0-800-309-110