Районна газета

Соціальний захист

Оновлено 24.01.2020

Управління соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації

Служба у справах дітей Білопільської районної державної адміністрації

Білопільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Білопільський районний територіальний центр соціального  обслуговування   

РЕЄСТР галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них (станом на 24.01.2020)

 

Заява про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг

Заява про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі

Декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги

 

Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

ЗВЕРНЕННЯ ДО СПОЖИВАЧІВ

Інформаційна брошура: «На допомогу захисникам Батьківщини: права та пільги для учасників АТО та членів їх сімей - порядок та підстави отримання, рекомендації, довідкова інформація»

Відповідальні особи в структурних підрозділах райдержадміністрації, установах для забезпечення координації і контролю надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей 

 

Презентація "Протидія торгівлі людьми"

 

Соціальний ролик "Трудова експлуатація"

 

Соціальний ролик "Людина - не товар"

 

Соціальний ролик "Дитяче жебракування"

Соціальний ролик "Дитина - нагорода за любов"

Соціальний ролик "Справжні чоловіки"

Соціальний ролик "Розірви коло"

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

План заходів щодо проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» в 2019 році у Білопільському районі

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

При Сумській обласній державній адміністрації

працює безкоштовна телефонна «гаряча лінія», з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області

0-800-301-505

цілодобово та без вихідних

ПАМ’ЯТКА УЧАСНИКАМ АТО: права, обов’язки та гарантії соціального захисту

 

Отримання житлових субсидій: зміни з 1 травня

 

 

 

ПРО ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ»

З 1 січня 2020 року набув чинності новий Закон України «Про соціальні послуги» (далі - Закон). Цей Закон вводить безліч нововведень як в системі організації, так і в системі надання послуг. Зокрема:

розподіляються повноваження між органами державної влади та місцевого самоврядування – законом визначено три рівні відповідальних органів: державний (Міністерство соціальної політики України, Державна соціальна служба України), регіональний (обласний), місцевий ( район, ОТГ);

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ РЕАЛІЗАЦІЮ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ!

Управління соціального захисту населення Білопільської райдержадміністрації запрошує аптеки, які розташовані на території Білопільського району прийняти участь у наданні послуг з безоплатного відпуску  лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У разі згоди Вам необхідно протягом 10 календарних днів після публікації оголошення подати до районного Управління соціального захисту населення завірені належним чином копії наступних документів:

ПРО ВИПЛАТУ У 2020 РОЦІ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ НА ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА СІМ’ЯМ УЧАСНИКІВ АТО (ООС)

Обласною комплексною програмою соціального захисту населення на 2017-2021 роки передбачено надання грошової компенсації на придбання твердого палива сім’ям учасників АТО (ООС)

Грошова компенсація на придбання твердого палива надається у разі, коли житлове приміщення не забезпечене електро- або газопостачанням для опалення, а опалюється лише твердим паливом.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ ОЦІНКИ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПСЛУГ, НАДАНИХ У 2019 РОЦІ БІЛОПІЛЬСЬКИМ РАЙОННИМ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ЦЕНТРОМ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904 та наказу начальника Управління соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації від 02.12.2019 № 55-ОД проведено зовнішню оцінку якості надання соціальних послуг Білопільським районним територіальним центром соціального обслуговування (далі-територіальний Центр)

В ході проведення оцінки застосовувались Методичні рекомендації з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг, затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904. 

ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ!

При управлінні соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації працює телефон «гарячої лінії», за яким можна отримати роз’яснення з питань надання пільг на житлово-комунальні послуги

095 922 74 70

ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ЗА 2019 РІК

Інформація про підсумки роботи Управління соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації щодо виконання завдань у сфері соціального захисту за 2019 рік та завдання на 2020 рік

Протягом 2019 року Управління соціального захисту населення спрямовувало свою діяльність на виконання завдань щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення.

 

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ РОЗМІР ПРИЗНАЧЕНОЇ СУБСИДІЇ НА ЖКП?

Згідно чинного законодавства право на отримання житлової субсидії мають сім’ї, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг (в межах встановлених норм споживання) перевищують розмір обов’язкового відсотка платежу

Сума платежу для кожного домогосподарства визначається індивідуально і залежить лише від сукупного доходу сім’ї.

ЩОРІЧНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА – 2019»

У жовтні 2019 року оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019»

Національний конкурс «Благодійна Україна» – це проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс є відкритим та направлений на підтримку проектів, проходить щорічно і його часовими рамками є календарний рік.

ОПІКА ТА ПІКЛУВАННЯ НАД ДІТЬМИ – СИРОТАМИ, ДІТЬМИ, ПОЗБАВЛЕНИМИ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

Згідно із Сімейним Кодексом України встановлення опіки та піклування — це влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ї громадян України, які перебувають переважно в сімейних, родинних відносинах із цими дітьми, з метою забезпечення їх виховання, освіти, розвитку, захисту їх прав та інтересів

Відповідно до Цивільного кодексу України опіка та піклування встановлюються з метою забезпечення особистих немайнових і майнових прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх осіб.

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА БАТЬКІВ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

3 грудня 2019 року о 10 годині у приміщенні музею ім. А.С. Макаренка відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю.

          У програмі заходів: офіційна частина, концерт, виставка декоративно-вжиткової творчості осіб з інвалідністю.

          Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь!

СТОП НАСИЛЬСТВУ!

25 листопада в Україні стартує щорічна акція «16 днів проти насильства», яка буде тривати до 10 грудня

Слід звернути увагу, що в цей період входять і інші важливі для суспільства дати:

25 листопада - Міжнародний день ООН з викорінення насильства щодо жінок;

1 грудня - Всесвітній день боротьби із СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

10 грудня - День прав людини. Уряди країн-членів ООН 10 грудня 1948 року визнали права людини «на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків», підписавши Загальну декларацію прав людини.

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН У ЧИННОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ ЩОДО ПОВІДОМНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ

Постановою Кабінет Міністрів України від 21 серпня 2019 року №768  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. №115», внесено зміни до повідомної реєстрації колективних угод і договорів, змін і доповнень до них.

           Сторони договору подають реєструючому органу - Управлінню соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації (далі – Управління)  на повідомну реєстрацію примірник  договору  разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

ЗАПИТУВАЛИ – ВІДПОВІДАЄМО!

Я, внутрішньо переміщена особа, виїзджаю на непідконтрольну територію України на понад 60 днів. Чи  повинна я буду повертати суми грошової допомоги за період перебування там?

Відповідно до пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» уповноважений представник сім’ї, якому призначено грошову допомогу, зобов’язаний повідомляти Управління соціального захисту населення (далі - Управління) про зміну обставин, які впливають на призначення грошової допомоги, протягом трьох днів з дня виникнення таких обставин.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ПІЛЬГИ!

Із жовтня 2019 року відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (далі-Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373, пільги надаються у грошовій готівковій та безготівковій формі.

Згідно з  Порядком  змінюється  не  лише  підхід до виплати  пільг, а й до їх розрахунку.