Районна газета

НА БІЛОПІЛЬЩИНІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

01 вересня 2013 року перед учнями району свої двері відчинили 32 загальноосвітні школи

З початком навчального року та Днем Знань усіх учнів шкіл району вітали керівництво району та директори закладів.

У День знань голова Білопільської районної державної адміністрації Юрій ГЕДЕРИМ відвідав Улянівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад.

Очільник району побажав усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти надійних друзів та досягти омріяної мети: «Шановні учні, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини, які проголошує Глава держави.

Найтепліші слова подяки – вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Це люди, які вкладають часточку душі і серця у кожну дитину, хвилюються та співпереживають разом із своїми учнями. Ваша мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя».

Найщиріші слова вітання лунали  батькам, рідним: «Збувається мрія ваших родин – діти згодом будуть радувати вас своєю працею, прославлятимуть рід, розбудовуватимуть та розвиватимуть державу».

Посадовець висловив слова вдячності інвесторам, керівникам сільськогосподарських підприємств, спонсорам, всім, хто впродовж літа надавав допомогу в підготовці шкіл, в оздоровленні та відпочинку дітей.

«Цього року спільними зусиллями районної влади, учительських колективів, батьків проведено ряд заходів по підготовці шкіл до нового навчального року, на що було використано  842, 4 тис. гривень, у тому числі позабюджетних – 311 тис. гривень.

За ці кошти проведено капітальні та поточні ремонти котелень, оновлення будівель та приміщень, відремонтовано системи опалення, покрівлі.

Отже, у нашому районі створено всі умови для якісного навчання та творчої самореалізації учнів», - констатував очільник району.

Юрій Гедерим побажав присутнім успіхів у новому навчальному році, сил, натхнення для нових звершень, міцного здоров’я та оптимізму.