Районна газета

НА БІЛОПІЛЬЩИНІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

24 травня 2013 року в 33 навчально-виховних закладах району відбулося свято Останнього дзвоника. Сьогодні 323 випускники залишили стіни рідних навчальних закладів.

Наразі відбувається реформування освітньої галузі нашої держави, мета якої – стати розвиненою європейською державою, підвищити свій науково-освітній потенціал. За 2012 рік галузь освіти у районі профінансована в обсязі 63393,6 тис. грн., що більше 2011 на 20,9 %.

За рахунок залучених коштів здійснено заміну 78 віконних блоків у 6 закладах (142,0 тис. грн.), та 7 вхідних дверей – у 5 (36,7 тис. грн.). Усього у 2012 році на проведення ремонтних робіт та поліпшення матеріально-технічної і навчальної бази загальноосвітніх навчальних закладів використано 3362,4 тис. грн., з них – 108,4 тис. грн. з районного бюджету, 769,5 тис. грн. – державного (придбано шкільний автобус для Товстянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ, 88 комп'ютерів) та 2484,5 тис. грн. – залучених коштів. Облаштовано внутрішні санітарні вузли у 20 загальноосвітніх навчальних закладах, на що використано 466,5 тис. грн.

На підготовку та проведення літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії  планується залучити з обласного бюджету – 215,08 тис. грн. (51,4 тис. грн. – по відділу молоді та спорту, 163,68 тис. грн. – по Улянівській спеціальній школі – інтернат), районного бюджету – 639,2 тис. грн.( здешевлення вартості путівки – 42 тис. грн., оздоровлення дітей школи – інтернату – 27,3 тис. грн., оздоровлення дітей ЗНЗ – 380 тис. грн., оздоровлення у санаторії – профілакторії «Ровесник» - 30 тис. грн., реконструкція електромережі – 99,9 тис. грн., облаштування літнього павільйону – 60 тис. грн).

Прийняття Державної цільової програми інформатизації та комп’ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів на 2011-2015 роки «Сто відсотків» сприяло активізації роботи по оснащенню сучасною комп’ютерною технікою загальноосвітніх навчальних закладів району та підвищенню рівня комп’ютерної грамотності вчителів і учнів.

Для заохочення вчителів, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, встановлено надбавки до посадових окладів згідно з рівнем досягнень їх праці (25% – за підготовку одного переможця, 30% – за двох). Одноразову премію Білопільської районної державної адміністрації та районної ради «Обдаровані діти Білопільщини» у вересні 2012 року отримали 32 учні навчальних закладів району.

Керівництво Білопільської районної державної адміністрації та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації привітали зі святом учнів, вчителів, батьків та гостей всіх загальноосвітніх шкіл району. У своїх вітаннях представники районної влади сказали: «Шановні випускники! Своєю працею, творчими досягненнями ви будете примножувати славу навчального закладу. Україна для подальшого свого розвитку потребує молодих, енергійних, високоосвічених, активних у труді та громадському житті громадян. Тож на вас ми покладаємо великі надії. Бажаю твердо стати на ноги в дорослому житті, нехай усі ваші мрії та сподівання здійсняться.

Найщиріші вітання вам, шановні батьки, бабусі, дідусі! Перед вашими дітьми та внуками відкривається нове майбутнє. Вони твердо і впевнено підуть обраним шляхом, здобудуть багато славних перемог в ім’я району, області та країни в цілому, досягнуть вершин професійного успіху і ще не раз порадують вас своїми життєвими здобутками.

Дорогі учні! Попереду - літо. Нехай воно буде для вас дзвінкоголосе та веселе! Бажаю вам провести його з найбільшою користю, загартуватись, оздоровитись. Усі бажаючі матимуть змогу відпочити в позаміському оздоровчому таборі «Дружба», який розпочне свою роботу 15 червня. Тут ви зможете не тільки оздоровитись, а й випробувати свої сили, виявити творчі здібності, знайти друзів, і з новими силами прийти першого вересня до рідної школи.

Низький уклін, слова шани та вдячності вчителям та вихователям, працівникам школи за їхню працю, терпіння та відповідальність за долю підростаючого покоління!

Шановні присутні! Ще раз вітаю із сьогоднішнім святом. Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтра, надією життєвих гараздів та успіхів! Прийміть найщиріші побажання добра, миру, здоров’я!».