Районна газета

ОСВІТЯНИ БІЛОПІЛЬЩИНИ ПІДБИВАЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ НА СЕРПНЕВІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році відбулася 30 серпня, в районному будинку культури

Участь у заході взяли виконуюча обов’язки голови Білопільської районної державної адміністрації Віта КОРНІЄНКО та голова Білопільської районної ради Василь КУБРАК.

Сьогоднішній захід – час підбиття підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних планів роботи педагогів на новий.

Як спрацювали у минулому році, над якими проблемними питаннями доведеться працювати у 2013-2014, про готовність закладів освіти району інформував начальник відділу освіти, молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації Іван ОКСЕНЕНКО. В обговоренні основного питання взяли участь директори і вчителі районних шкіл, методисти управління освіти, молоді та спорту, дошкільних навчально-виховних закладів.

Посадовець акцентував увагу присутніх на проблемах, які хвилюють жителів району, адже питання рівня освіти посідає чи не найвагоміше місце у різних сферах життєдіяльності громади. Яким у перспективі може сформуватися майбутнє шкільної освіти, які стратегії будуть пріоритетними і, яке місце посідають у навчальній системі вчитель, учень, батьки, влада в цілому – ці та інші питання окреслив Іван Оксененко у своєму виступі.

До слова була запрошена виконуюча обов’язки голови Білопільської районної державної адміністрації Віта Корнієнко:

«Початок нового навчального року – це точка відліку, яка є визначальною у проведенні всього навчального процесу. Як підготувалися школи району прийняти своїх учнів та багато інших моментів в освітній галузі району ми повинні сьогодні обговорити. Адже належна підготовка – це завдання, яке поставив перед нами Глава держави»,- зазначила посадовець.

Віта Корнієнко привітала освітян району із початком нового навчального року, висловила вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажала педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів і справжніх відкриттів та наукових перемог.