Районна газета

ПРО ПІДСУМКИ ЦЬОГОРІЧНОЇ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇЇ НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

Державна програма у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, соціальні ініціативи Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, у першу чергу спрямовані на зміцнення та відновлення здоров’я молодого покоління

Улітку 2013 року робота була спрямована на забезпечення організованого відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей та учнівської молоді, поліпшення якості надання оздоровчих послуг та збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами оздоровлення.

Різними формами оздоровлення при освітянських закладах улітку 2013 року було охоплено близько 3479  дітей, що становить близько 100 %  від їх загальної кількості.

У районі було розроблено конкретні заходи щодо зайнятості учнівської молоді різними видами трудової діяльності. До роботи у 7 таборах праці та відпочинку, 23 трудових загонах старшокласників, 3 шкільних лісництвах, 90 бригадах із благоустрою, 25 ремонтних бригадах, 11 учнівських виробничих бригадах було залучено понад 2 тисячі дітей. 

Першочергова увага приділялась  оздоровленню дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей та дітей інших пільгових категорій.

На підготовку та проведення літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії   залучено  759,1 тис. грн. Із них: із державного бюджету – 66,3 тис. грн., із обласного – 215,08 тис. грн.,  із районного –  477, 8 тис. грн.