Районна газета

УСІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДО ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ГОТОВІ

Про хід виконання у районі завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року звітував на апаратній нараді 27 серпня 2013 року начальник управління освіти, молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації Іван ОКСЕНЕНКО

За словами посадовця, підготовка освітніх закладів району до початку нового навчального року пройшла якісно. Наразі всі навчальні заклади готові до 1 вересня. У рамках соціальних ініціатив Президента здійснено капітальні та поточні ремонти котелень, проведено оновлення будівель та приміщень, відремонтовано системи опалення, покрівлі, здійснено профілактичні ремонти технологічного обладнання харчоблоків тощо.  

З метою збільшення кількості місць у дошкільних навчальних закладах до 01 жовтня 2013 року планується відкрити другу додаткову групу у Білопільському НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ №4.

Іван Оксененко окреслив пріоритетні завдання розвитку системи освіти району. Це, зокрема, покращення умов утримання закладів освіти, соціальний захист учасників навчально-виховного процесу, безкоштовне підвезення учнів та вчителів сільської місцевості до шкіл, комп’ютеризація навчальних закладів.

 «Наше завдання - створити принципово нову удосконалену систему освіти для молодого покоління. Починати цю роботу ми повинні зі школи. Сьогоднішня наша турбота про підростаюче покоління є запорукою розвитку і Білопільщини, і Сумщини, і України у майбутньому. Кожен має право на вільний доступ до якісної освіти – і кожен його отримає. Це передбачено новими соціальними ініціативами Президента «Діти – майбутнє України. Маємо певність, що наша спільна праця буде винагороджена успіхами і здобутками вихованців дошкільних, та учнів загальноосвітніх навчальних закладів», – підсумувала виконуюча обов’язки голови Білопільської районної державної адміністрації Віта КОРНІЄНКО.