Районна газета

УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ ПОЗАМІСЬКОГО ОЗДОРОВЧОГО ТАБОРУ «ДРУЖБА» У БІЛОПІЛЛІ

19 серпня 2013 року відбулось урочисте закриття оздоровчого позаміського табору «Дружба»

 

Саме у «Дружбі» протягом 3-х змін було оздоровлено 399 дітей району та області. Хлопчики та дівчатка мали змогу не тільки купатися в басейні, приймати сонячні ванни, здійснювати прогулянки на свіжому повітрі, ласувати смачними стравами, а й спробувати свої сили, проявити творчі здібності, взяти участь у різноманітних конкурсах, знайти нових друзів.

Керівництво району подбало про те, щоб цьогорічні канікули в Білопільському районі стали порою здоров’я, цікавого відпочинку, незабутніх пригод та захопливих спогадів для юнаків та дівчат.

Для цього у таборі було створено комфортні та сучасні умови: проведені ремонти приміщень та впорядковано територію, працювали гуртки за інтересами, які об’єднали відпочивальників, дали можливість покращити вміння, розвивати талант.

За цікавими спортивними та інтелектуальними іграми, конкурсами, розважально-пізнавальними програмами відпочинок дітей пролетів швидко і непомітно.

Працівники табору заспокоювали тих, кого у цей день огортало  почуття смутку через розставання з друзями та вожатими й запросили на відпочинок наступного року.