Районна газета

СУМСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ІНІЦІЮЄ ПОПОВНЕННЯ РЕЗЕРВУ ЛІКІВ У МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДАХ

Сумська облдержадміністрація звернулася до МОЗ України щодо виділення додаткових медичних препаратів та ініціює перед облрадою виділення коштів на поповнення запасу лікарських засобів

В області є резерв лікарських засобів та виробів медичного призначення для призупинення поширення захворюваності населення на грип і ГРВІ. Разом з тим облдержадміністрація 14 січня звернулась до Міністерства охорони здоров’я України  із заявкою щодо виділення 680 упаковок Таміфлю та 1400 упаковок Релензи з гуманітарної допомоги, що надіслало до України Міністерство охорони здоров’я Литви.

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО на відеоселекторній нараді.

За підсумками наради облдержадміністрація внесе зміни до проекту обласного бюджету щодо виділення коштів на поновлення запасу лікарських засобів, у тому числі противірусних, та створення обласного централізованого резервного фонду.

Потребує оновлення і обладнання, яке необхідне для надання медичної допомоги хворим на грип, ГРВІ, - зазначалось на нараді. А це, зокрема, бакопромінювачі – 25 шт., електрокардіографи – 15 шт., кардіомонітори – 9 шт.,  небулайзери – 20 шт., пульсоксиметри – 60 шт., рециркулятори – 12 шт., термостати – 13 шт.