Районна газета

У БІЛОПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ВІДРЕМОНТОВАНИЙ ОПЕРАЦІЙНИЙ БЛОК

Приміщення капітально не ремонтувалося з моменту відкриття лікарні – а це майже 40 років. Ці будівельні роботи проведено завдяки співпраці влади та соціально відповідального бізнесу.

Як повідомив голова райдержадміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН, левову частку коштів для проведення робіт надало сільгосппідприємство «Коджен Б».Сприяли також у ремонті фізичні-особи підприємці Любов САХНЕНКО, Сергій КИСЕЛЬОВ та директор ТОВ «Ворожба» Олексій ІЩЕНКО.

«Відремонтований та оснащений операційний блок додасть наснаги працівникам відділення, а для мешканців району медичні послуги стануть ще більш доступними та якіснішими, поліпшаться умови перебування хворих», - сказав очільник Білопільщини. – «Цього року, незважаючи на непросту економічну ситуацію, ми продовжуємо вкладати кошти в розвиток медицини».

Голова райдержадміністрації зазначив, що відремонтовано фасад дільничної лікарні села Річки, якій у наступному році виповниться 100 років, проведено капітальний  ремонт даху у вирівській, бобрицькій, рижівській амбулаторіях. Облаштовано будинок лікаря у с. Вири. Відремонтовано систему опалення із встановленням нового твердопаливного котла в  фельдшерсько-акушерському пункті  села Горобівка, встановлено  резервний твердопаливний  котел у Шкуратівському ФАПі, замінено газовий  котел  на сучасний  у фельдшерському пункті села Ганнівка-Вирівська. Також систему опалення відремонтовано і в центральній районній лікарні. Проведено ряд ремонтних робіт в 12 фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктах, у двох з них – замінено вікна на нові.

За його словами, усього на проведення ремонтів приміщень закладів охорони здоров'я району залучено близько 710 тис. гривень.

«Одним із найпріоритетніших напрямків нашої діяльності залишається створення якісної, доступної медицини для кожного жителя району, незалежно від віку чи місця проживання, введення найсучасніших технологій, які дозволяють ефективно рятувати життя», - сказав голова райдержадміністрації.

На завершення Володимир Дурноп’ян подякував всім, хто долучився до цієї доброї справи: керівництву лікарні, спонсорам, робітникам, які виконували ремонтні роботи.

Звернувся до присутніх і головний лікар комунального закладу Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» Юрій МАРТИНЕНКО.

«Дякую усім за підтримку та допомогу. Упевнений, що тепер не лише покращиться якість обслуговування хворих, а й поліпшаться умови їхнього перебування у лікарні», - сказав посадовець.