Районна газета

ВОЛОДИМИР ДУРНОП’ЯН: «СТАН ЗДОРОВ’Я ЖІНОК І ДІТЕЙ Є ОДНИМ З НАЙВАЖЛИВІШИХ ПОКАЗНИКІВ ОЦІНКИ ЯКОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

На цьому наголосив голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН під час апаратної наради, на якій розглядався хід виконання районної програми «Репродуктивне здоров’я нації до 2015 року» у 2014 році

«Мета програми – це поліпшення репродуктивного здоров’я населення району, впливу на демографічну ситуацію та забезпечення соціально-економічного потенціалу району. Основними завданнями програми є забезпечення умов безпечного материнства, формування та збереження репродуктивного здоров’я дітей та молоді, удосконалення системи планування сім’ї», - зазначив головний лікар комунального закладу районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» Юрій МАРТИНЕНКО.

За 9 місяців 2014 року в районі народилося 295 дітей, що на 27 дітей або 9,2% більше ніж за аналогічний період минулого року. За 9 місяців 2014 року в районі не було випадків смерті дітей першого року життя. За 9 місяців 2014 року досягли віку 1 року 248 дітей, з них на грудному вигодовування до 6 місяців перебувала 181 дитина або 72,9%. Під наглядом в комунальному закладі районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» за 9 місяців 2014 року знаходилось 245 вагітних.