Районна газета

«ТРІУМФ ЛЮДИНИ. МЕШКАНЦІ УКРАЇНИ, ЯКІ ПРОЙШЛИ НАЦИСТСЬКІ ТАБОРИ»

Фотодокументальна інформаційно – просвітницька виставка з такою назвою відкрилася у центрі культури і дозвілля «Україна»

Представлена виставка - це 30 людських доль за дротами 11 таборів Третього Райху, розповідь про те людське, що нездатна знищити жодна система. Про небайдужий погляд, розказану казку, простягнуту руку, розділений окраєць хліба. Про силу волі і любові. Про перемогу надії. І головне – про тріумф людини.

КАЛЬЧЕНКИ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

21 вересня, у День Різдва Пресвятої Богородиці в селі Кальченки відсвяткували день села

Це свято, яке єднає всіх жителів сільської ради, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави, а її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди.

НАРАДА БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙОНУ

 

 

 

6 вересня 2019 року в читальній залі комунального закладу Білопільської районної ради «Центральна районна бібліотека ім. О. Олеся» відбулася нарада бібліотечних працівників району

У ході наради розглядалися питання про підготовку бібліотечних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років, виконавську дисципліну, про участь бібліотек у Всеукраїнських, обласних, районних конкурсах, а саме: щорічному літературно-мистецькому конкурсі для дітей та юнацтва ім. О. Олеся «…І розітнувсь мій перший спів…», а також про відзначення знаменних і пам’ятних дат у ІV кв. 2019 року.

ДЕНЬ СЕЛА НОВІ ВИРКИ

В останній день літа Нововирківська громада святкувала День села

Традиційно свято розпочалося із урочистої програми. З щирими словами подяки за нелегку сільську працю до односельчан звернувся в. о. Нововирківського старости Станіслав КИРИЧЕНКО.